Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na warsztat dla pracowników WLiNOZ  zorganizowany w ramach projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości dla Nauki i Zdrowia

w piątek 12.04.2019 r. w godzinach 14.00-18.00 w sali 0/5

Temat warsztatu: Jak skutecznie przygotować wniosek o dofinansowanie projektu B+R z partnerem biznesowym. Budowanie zespołu – Jak zarządzać zespołem.

Skuteczne zarządzanie jest uzależnione od umiejętności lidera. Zespół pracowników potrzebuje lidera, który będzie nimi sprawnie zarządzał i motywował do osiągania celów. Podczas szkolenia zespoły zapoznają się z tematyką: atmosfera w pracy i motywowanie pracowników, wyzwania związane z byciem liderem zespołu, modele przywództwa i ich wpływ na codzienną pracę, teoria i praktyka budowania zespołu i zarządzania nim. Warsztat pokaże jak określić swoje role w zespole projektowym poznając swoje cechy osobowościowe.

Jak przygotować BP – Przedstawienie narzędzie Business Model Canvas.

W czasie szkolenia uczestnicy poznają: budowę oraz założenia narzędzia Business Model Canvas, najpopularniejsze schematy modeli biznesowych na przykładach znanych firm. Dzięki szkoleniu uczestnicy zyskają możliwość spojrzenia na efektywność pracy projektowej, a tym samym zwiększą swoją świadomość w zakresie oczekiwań przedsiębiorców.

Jak zaprezentować swój biznes – Elevator pitch. Warsztat pokaże jak poszukiwać pomysłów na projekty badawcze z obszaru swojej wiedzy.

Jak skutecznie przygotować wniosek o dofinansowanie projektu B+R z partnerem biznesowym

Zgłoszenia należy kierować do Pani Kariny Janic tel. 41 3496911 e-mail: karina.janic@ujk.edu.pl lub osobiście.

Z poważaniem

Kierownik Projektu

Dr hab. n. o zdr. Dorota Kozieł, prof. UJK