Postępowanie habilitacyjne Magdaleny Florek-Łuszczki

Harmonogram przebiegu postępowania habilitacyjnego:
1. Wszczęcie postępowania habilitacyjnego Pani dr Magdaleny Florek-Łuszczki w dniu 05.01.2016 r.
2. Dokonanie formalnej oceny wniosku przez Centralną Komisję (w ciągu 7 dni)
3. Powołanie przez Radę WLiNoZ członków komisji habilitacyjnej w dniu 19.02.2016 r.
4. Powołanie komisji habilitacyjnej (w terminie do 6 tygodni od otrzymania wniosku) w składzie:
– prof. Wojciech Drygas – przewodniczący wyznaczony przez CK
– prof. Marianna Janion – sekretarz wyznaczony przez Radę WLiNoZ UJK
– prof. Emilia Kolarzyk – recenzent wyznaczony przez CK
– dr hab. Dorota Cianciara – recenzent wyznaczony przez CK
– prof. Grażyna Rydzewska – Wyszkowska – recenzent wyznaczony przez Radę WLiNoZ UJK
– dr hab. Małgorzata Kowalska – członek wyznaczony przez CK
– prof. Beata Wożakowska-Kapłon – członek wyznaczony przez Radę WLiNoZ UJK
(Opracowanie recenzji przez recenzentów w terminie nie dłuższym niż 6 tyg. od powołania komisji habilitacyjnej)
5. Komisja habilitacyjna w terminie 30 dni od dnia otrzymania recenzji przedkłada radzie jednostki uchwałę, zawierającą opinię w sprawie nadania lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego
6. Posiedzenie komisji habilitacyjnej w dniu 17.06.2016 r.
(W szczególnych przypadkach, uzasadnionych wątpliwościami komisji habilitacyjnej dotyczącymi dokumentacji osiągnięć naukowych, komisja może przeprowadzić z wnioskodawcą rozmowę o jego osiągnięciach i planach naukowych. O potrzebie przeprowadzenia takiej rozmowy, komisja habilitacyjna powiadamia habilitanta o miejscu, terminie i przedmiocie tej rozmowy na co najmniej 14 dni przed wyznaczonym terminem rozmowy).
7. Przedłożenie przez komisję habilitacyjną uchwały zawierającej opinię w sprawie stopnia doktora habilitowanego Pani dr Magdalenie Florek-Łuszczki (21 dni od otrzymania recenzji).
8. Podjęcie przez Radę WLNoZ UJK uchwały w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego Pani dr Magdalenie Florek-Łuszczki w dniu 17.06.2016 r.
(W ciągu 1 miesiąca od otrzymania uchwały komisji habilitacyjnej o nadaniu lub odmowy nadania stopnia doktora habilitowanego)
9. Zamieszczenie uchwały w sprawie nadania stopnia doktora habilitowanego Pani dr Magdalenie Florek-Łuszczki w dniu 17.06.2016 r. oraz składzie komisji habilitacyjnej i recenzjach złożonych w postępowaniu w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Centralnej Komisji ( w terminie 30 dni od podjęcia uchwały).

Autoreferat
ZALACZNIK_2.pdf
476.1 KiB
551 Downloads