Konsultacje

LP Imię i Nazwisko Przedmiot Termin
1 dr hab. prof. UJK Szczurkowski Aleksander Histologia z embriologią piątek 11.30-12.30 sala2/18
2 prof. Elżbieta Nowak Histologia z embriologią poniedziałek 13.00-14.00, Instytut Biologii UJK ul. Świętokrzyska 15, IV piętro pokój 423.
3 dr Agnieszka Radowicz-Chil Nieprawidłowości struktur tkankowych piątki 15.45-16.30 Mail: agarad@poczta.fm
p.2/16
4 prof. Beata Wojciechowska Historia Medycyny czwartki od godz. 14.00-14.45 pokój A206 WMP, mail: beata.wojciechowska@ujk.edu.pl
5 prof. Robert Bucki Mikrobiologia poniedziałek 17.00-18.00
pokój 2/20, mail: robert.bucki@ujk.edu.pl; buckirobert@gmail.com
6 dr Piotr Lewitowicz Patologia czwartki od 11-12, piatki 8-9, Zakład Patologii, mail: piotr.lewitowicz@ujk.edu.pl
7 dr Agnieszka Puchała Chemia środa 12.00-13.00, pokój C122 Instytut Chemii
ul Świętokrzyska 15G mail:Agnieszka.Puchala@ujk.edu.pl
8 prof. Andrzej Jaroszyński Choroby wewnętrzne wtorki godz 11.30-12.15
Klinika Nefrologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, ul Grunwaldzka 45
9 dr Michał Zabojszcz Choroby wewnętrzne/Higiena wtorki 11.00 -11.45
miejsce:
Klinika Chorób Wewnętrznych
Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
Główny budynek, 2 piętro
ul. Grunwaldzka 45
mail: michal.zabojszcz@ujk.edu.pl
10 prof. Zbigniew Siudak Choroby wewnętrzne wtorki 13.00-14.00
Klinika Chorob Wewnetrznych WSzZ
Grunwaldzka 45, Kielce
mail: zbigniew.siudak@gmail.com
11 Dr Ewelina Błońska-Sikora Farmakologia z toksykologią godzina od 8 do 8.45. Konsultacje będą odbywały się w Zakładzie Farmakologii i Toksykologii 2/19. Kontakt
mailowy: eblonska@ujk.edu.pl
12 prof. Ewa Orlewska Farmakologia z toksykologią/Farmakologia kliczna pt. 18.00-19.00, pokój 2/19, mail: ewa.orlewska@ujk.edu.pl
13 dr Magdalena Chrapek Biostatystyka z elementami informatyki środy w godz. 14:30-15:15 (pok. 506, Instytut Matematyki).
Kontakt mailowy: Magdalena.Chrapek@ujk.edu.pl
14 prof. Tadeusz Kuder Anatomia wtorek 12.30-13.15
p. 2/18 II piętro
15 dr hab.prof. UJK Marcin Sadowski Anatomia Poniedziałek 10.45-11.30
16 lek. Jakub Spałek Anatomia wtorek godz. 19.00 pok. 2/17 adres e-mail:
jspalek@ujk.edu.pl
17 dr Michał Spałek Anatomia czwartki 20.30-21.15 -1/15 lub 2/17
18 dr n.med. Jarosław Matykiewicz Chirurgia ogólna poniedziałki 17.00-17.45
miejsce: ŚCO Klinika Chirurgii
mail: jaroslaw.matykiewicz@ujk.edu.pl
19 dr Jacek Bicki Chirurgia ogólna wtorek w godz 14-14.45
Miejsce- Klinika Chirurgii Ogólnej , Onkologicznej i Endokrynologicznej WSZZ w Kielcach ul Grunwaldzka 45
20 Dr hab. prof. UJK Anna Polewczyk Fizjologia z cytofizjologią
Patofizjologia
Termin konsultacji: wtorek godzina 15-15,45, UJK.,
Kontakt mailowy: apolewczyk@ujk.edu.pl
21 prof. Zbigniew Siudak Choroby wewnętrzne wtorki 13.00-14.00
Klinika Chorob Wewnetrznych WSzZ
Grunwaldzka 45, Kielce
mail: zbigniew.siudak@gmail.com
22 dr Maciej Polewczyk Fizjologia z cytofizjologią
Patofizjologia
Termin konsultacji: poniedziałek 14.30-15.15 Oddział Intensywnego Nadzoru Kardiologii, WSzZ Kielce
Kontakt mailowy: maciej.polewczyk@ujk.edu.pl
23 prof. Aldona Kowalska Choroby wewnętrzne/Endokrynologia wtorek 14.00-14.45
Klinika Endokrynologii ŚCO
mail: aldonako@onkol.kielce.pl
24 dr Renata Stępień Socjologia medycyny, Etyka Środa 15:00 – 16:00 pokój 3/16 b WLiNoZ mail: renata.stepien@ujk.edu.pl
25 dr Michał Majchrzak Genetyka poniedziałek, 13.00 – 14.00, pokój 3/11
26 dr Wioletta Adamus-Białek Genetyka poniedziałek, 13.00 – 14.00, pokój 3/11
Terminy konsultacji wykładowców z języka obcego  znajdują się w gablotach w Studium Języków Obcych