Komunikat dla studentów Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu UJK oraz lekarzy stażystów

W dniach 24-25.04.2019 roku w godz. 14.30-18.00 Klinika Otorynolaryngologii WSzZ w Kielcach będzie gospodarzem „Dni mikrochirurgii ucha środkowego oraz endoskopowej chirurgii nosa i zatok przynosowych”.

Wykłady odbywać się będą w godz. 14.30-16.00  w sali wykładowej 0/13A budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu przy al. IX Wieków Kielc 19, natomiast prezentacje i zajęcia praktyczne odbędą się w godz. 16.00-18.00 w Sali 1/13 Zakładu Anatomii Prawidłowej w budynku Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu przy al. IX Wieków Kielc 19.

Honorowy patronat nad „Dniami mikrochirurgii ucha oraz endoskopowej chirurgii nosa i zatok przynosowych” objął Jego Magnificencja Prorektor do Spraw Medycznych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego prof. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek.

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz lekarzy stażystów do zapoznania się z nowoczesnymi sposobami chirurgicznego zaopatrywania chorób ucha środkowego i zatok przynosowych.

Zainteresowanych Kolegów prosimy o telefoniczne zgłaszanie swojego uczestnictwa w zajęciach praktycznych pod numerem telefonu 41-3671362 w godz. 10.00 -12.00.